provada-banner-2
fully_visible

PROVADA 2022

Op 14, 15 en 16 juni gaat PROVADA weer van start in de RAI in Amsterdam. De vastgoedbeurs staat in het teken van het thema “ACT NOW for a better tomorrow”. Een maatschappelijk thema dat van groot belang is binnen onze branche én samenleving. REBO Groep wil niet alleen nu, maar ook de komende 50 jaar werken aan een leefbare en verantwoorde toekomst. Wij willen onze impact op het gebied van duurzaamheid zo groot mogelijk te laten zijn. Onze ambities willen we graag samen met opdrachtgevers en stakeholders realiseren.

REBO Groep zet zich al bijna 50 jaar in op het gebied van Vastgoed Management, VvE Management, Bedrijfsmakelaardij, Beleggingen, Valuation & Research en Woningmakelaardij. De breedte van onze dienstverlening maakt dat wij de gehele vastgoedcyclus overzien. Voor elk vastgoedvraagstuk bieden wij een oplossing en leggen wij vanuit diverse expertises de optimale verbinding.

Wilt u meer weten over onze dienstverlening? Wij zijn aanwezig op PROVADA. Neemt u gerust contact met ons op.

Daimy Schrijver

Accountmanager
REBO Vastgoed Management
+31 610 268 794
d.schrijver@rebogroep.nl

Eddy van Geemen

Technisch Manager VGM
REBO Vastgoed Management
+31 623 816 923
e.vangeemen@rebogroep.nl

Eline Roelofsen

Junior Bedrijfsmakelaar
REBO BOG
+ 31 630 273 698
e.roelofsen@rebogroep.nl

Esther Burgers

Manager VVE
REBO VVE Management
+31 623 929 984
e.burgers@rebogroep.nl

Hans Touw

Adviseur
REBO Groep
+31 610 931 493
h.touw@rebogroep.nl

Idse Konings

Junior Technisch Manager
REBO Vastgoed Management
+31 682 265 702
i.konings@rebogroep.nl

Jeroen Blommers

Accountmanager
REBO Vastgoed Management
+31 613 941 432
j.blommers@rebogroep.nl

Lisanne Looijen - Willems

HR Manager
REBO Groep
+31 682 530 024
l.willems@rebogroep.nl

Marieke van Dijk

Assistent Accountmanager
REBO Vastgoed Management
+31 610 268 794
m.vandijk@rebogroep.nl

Marleen Kranenburg

Algemeen Directeur
REBO Groep
+31 610 898 287
m.kranenburg@rebogroep.nl

Mattijs Grondman

Vastgoedadviseur
REBO BOG
+31 614 501 195
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Ninke Sloot

CEO | Bestuurder
REBO Groep
+31 610 270 119
n.sloot@rebogroep.nl

Pascal Elshof

Financieel Directeur | Managing Partner
REBO Groep
+31 651 924 739
p.elshof@rebogroep.nl

Patrick Reinink

Technisch Manager
REBO Vastgoed Management
+31 682 317 448
p.reinink@rebogroep.nl

Roy Alofs

Makelaar | Managing Partner
REBO BOG
+31 683 597 171
r.alofs@rebogroep.nl

Sander Veldman

Manager VGM
REBO Vastgoed Management
+31 610 892 831
s.veldman@rebogroep.nl

REBO Groep is aangesloten bij: