Inhoud
273 m³

3344 BP Hendrik- Ido-Ambacht
273 m³
105 m²
-
2
1
2008
Binnenkort beschikbaar: een 3-kamer appartement in Hendrik Ido Ambacht aan De Heerlijkheid 176!
LET OP! *De foto’s zijn van een andere woning, maar hierdoor krijgt u een indruk van de indeling en afwerking van de woning.
Kenmerken
Beschikbaar per: 01-08-2026 *let op: dit is een prognosedatum in verband met de badkamer, toilet en keukenrevitalisatie
Huurprijs: € 1.500,00
Servicekosten: € 70,00
2 slaapkamers
Etage: 4e etage
Grootte: 104,6 m2
Bouwjaar: 2005
Badkamer, toilet en keuken: 2026
Buitenruimte: Ruime loggia
Energielabel: A
Eigen parkeerplaats op de onderliggende parkeergarage
Eigen (fietsen) berging
De woning
Je komt binnen in de hal. Vanuit hier heb je toegang tot elke kamer in het appartement. De twee slaapkamers bevinden zich naast elkaar. Verder bevindt zich in de hal ook de meterkast. De badkamer wordt vernieuwd en voorzien van een douche, ligbad en dubbele wastafel. In de ruime woonkamer bevindt zich een open keuken, welke ook vernieuwd wordt. Bij de keuken bevindt zich een aparte ruimte voor de CV en de wasmachine. Altijd handig voor extra opbergruimte. Vanuit de woonkamer, en vanuit beide slaapkamers, heb je toegang tot de loggia.
Bijzonderheden
Eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en een eigen (fietsen)berging.
Ligging
Het appartementencomplex Het Kasteel is omringt met water. Vanaf het complex bent u snel op de snelweg de A16. Op fietsafstand (6 minuten) bevindt zich het winkelcentrum Walburg. In dit winkelcentrum vindt u alles wat u nodig heeft. Supermarkten, kledingwinkels, een bakkerij en nog veel meer. Het is ook mogelijk om hier lopend naar toe te gaan. Dit zal dan ongeveer 20 minuten zijn.
Interesse
U hebt interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen?
Dat is mogelijk na uw inschrijving bij ‘REBO Huurwoning’ als woningzoekende.
- Inschrijven als woningzoekende kan via onze website.
- Ga naar de woningadvertentie en klik op de button ‘Inschrijven’ waarna u een persoonlijk account aanmaakt.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.
- Bent u na inschrijving geselecteerd om de woning te bezichtigen? Dan ontvangt u automatisch bericht en kunt u de woning bezichtigen. Wij reserveren de woning voor u nadat de bezichtigingsafspraak gepland staat.
- Heeft u aanvullende vragen over de inschrijvingsprocedure? Lees dan de FAQ’s aandachtig door. Mogelijk staat uw vraag hier tussen.
En verder
- De huurovereenkomst wordt aangegaan voor onbepaalde tijd, met een minimum duur van 12 maanden.
- Afhankelijk van de situatie en aangeleverde documenten, wordt er een waarborgsom gesteld. De waarborgsom bedraagt standaard 2 maal de kale maandhuur.
- Bent u ondernemer? Dan stellen wij naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde.

3344 BP Hendrik- Ido-Ambacht