Inhoud
250 m³

5612 HM Eindhoven
250 m³
71 m²
-
2
1
2022
Per direct beschikbaar! Modern 3-kamerappartement in nieuwbouwcomplex ‘De Bakermat’ in Eindhoven
Modern en energiezuinig wonen op een uitstekende locatie in Eindhoven. Dit instapklare 3-kamerappartement is gelegen op de eerste verdieping van het moderne nieuwbouwcomplex ‘De Bakermat’ (bouwjaar 2022) en beschikt over een hoogwaardige afwerking, een ruim balkon en moderne voorzieningen.
Dankzij de centrale ligging binnen de centrumring is dit appartement ideaal voor young professionals, stellen en starters die comfortabel willen wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
Kenmerken
- Adres: Marconilaan 15 -03
- Beschikbaar: per direct
- Oppervlakte: 71 m2
- Kamers: 3 waarvan 2 slaapkamers
- Bouwjaar: 2022
- Huurprijs: € 1.600,00 per maand
- Servicekosten: € 75,00 per maand
- Waarborgsom: € 3.200,-
- Mogelijkheid tot het huren van een parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage (€ 115,- per maand)
Bijzonderheden
- Nieuwbouwproject uit 2022;
- Direct binnen de centrumring van Eindhoven.
De woning
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van het complex 'De Bakermat'. Het appartement is voorzien van een ruime woonkamer met open keuken, badkamer, separaat toilet, berging met wasmachine- en drogeraansluiting, 2 slaapkamers en loggia. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur met een vaatwasser, combimagnetron, inductiekookplaat, afzuigkap en koel-vriescombinatie en de woonkamer biedt toegang tot de buitenruimte van circa 5 m2. De badkamer beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel met spiegel en radiator.
Omgeving en voorzieningen
De appartementen liggen direct binnen de centrumring van Eindhoven en zijn uitstekend bereikbaar. Per auto rijd je in 10 minuten de snelweg op. Reis je liever met het openbaar vervoer? Op 2 minuten loopafstand ligt een bushalte! Daarnaast heeft Eindhoven alles in huis. Een groot winkelaanbod, diverse scholen en veel sportvoorzieningen in de omgeving.
Interesse? U hebt interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen?
Dat is mogelijk na uw inschrijving bij ‘REBO Huurwoning’ als woningzoekende.
- Inschrijven als woningzoekende kan via onze website.
- Ga naar de woningadvertentie en klik op de button ‘Inschrijven’ waarna u een persoonlijk account aanmaakt.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.