Inhoud
-

3812 RS Amersfoort
-
87 m²
-
-
-
-
Beschikbaar per 01 november 2026; luxe appartement met parkeerplaats en buitenruimte gelegen aan de Amsterdamseweg, om de hoek van het Eemplein en op loopafstand van de historische binnenstad van Amersfoort. Dus winkels, horeca en cultuur zijn altijd binnen handbereik.
*De foto’s zijn van onze voormalige modelwoning. Ze geven alvast een indruk van de afwerking van het appartement.
Kenmerken
- Amsterdamseweg 16 H1, Amersfoort (3812 RS)
- Projectnaam: Villa Eemhorst
- Type J
- 2 slaapkamers
- 3e verdieping
- Woonoppervlakte: 87 m2
- Bouwjaar 2019
- Buitenruimte: Loggia op het noorden
- Individuele berging aanwezig
- Gezamenlijke fietsenberging aanwezig
- Individuele parkeerplaats
- Huurprijs: € 1.575,00
- Voorschot servicekosten: € 75,00
- Beschikbaar per: 01 november 2026
- Huuringangsdatum: 01 november 2026
- Eerst volgende huurverhoging: 01 juli 2027
- Eenmalige kosten voor 1 naamplaatje: € 49,50
Bijzonderheden
Complete keuken met inbouwapparatuur Nabij historische binnenstad, Centraal station, Eemplein Centraal in het land gelegen
Het appartement
Het appartement dat beschikbaar komt is gelegen op de derde etage van het gebouw en beschikt over 2 slaapkamers en een fijne buitenruimte in de vorm van een loggia. De luxe keuken van Bribus met Atag-apparatuur maakt koken leuk en in de comfortabele badkamer met inloopdouche, wastafel en tweede toilet komt u tot rust en doet u nieuwe energie op. Door de laatste bouwtechnieken zijn de appartementen heel comfortabel en zuinig. Uw energierekening zal in vergelijking tot oudere bouw een stuk lager zijn.
Omgeving
Villa Eemhorst staat aan de Amsterdamseweg in Amersfoort. Om precies te zijn ter hoogte van de Geldersestraat. Dit is echt een fijne woonplek. Niet alleen omdat u in het hart van Nederland leeft, ook omdat u om de hoek van het Eemplein en historische centrum van Amersfoort woont. En kent u het nieuwe stadsterras al? Dat is in de zomermaanden gezelligheid op loopafstand! Wie in Amersfoort woont, leeft in een prachtig deel van Nederland. Op de Utrechtse Heuvelrug om precies te zijn. En dat betekent dat er in de buurt volop recreatiemogelijkheden zijn. Spring op de fiets naar DierenPark Amersfoort en trap even door naar de voormalige Vliegbasis Soesterberg of de Soesterduinen.
Interesse?
U hebt interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen? Dat is mogelijk na uw inschrijving bij ‘REBO Huurwoning’ als woningzoekende.
- Inschrijven als woningzoekende kan via onze website.
- Ga naar de woningadvertentie en klik op de button ‘Inschrijven’ waarna u een persoonlijk account aanmaakt.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.
- De woning wordt toegewezen aan de meest passende kandidaat. Dat is in ieder geval een kandidaat die de volledige inschrijvingsprocedure heeft doorlopen.
- Bent u na inschrijving geselecteerd om de woning te bezichtigen? Dan ontvangt u automatisch bericht en kunt u de woning bezichtigen. Wij reserveren de woning voor u nadat de bezichtigingsafspraak gepland staat.
- Wilt u weten hoe u uw kansen kan vergroten? Of heeft u aanvullende vragen over de inschrijvingsprocedure? Lees dan de FAQ’s aandachtig door. Mogelijk staat uw vraag hier tussen. En verder
- De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden, daarna wordt deze stilzwijgend verlengd voor onbepaalde tijd.
- Bent u ondernemer? Dan stellen wij naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde.
- Geheel vrije vestiging.

3812 RS Amersfoort