Inhoud
-

2631DA Nootdorp
-
-
-
4
-
-
Binnenkort beschikbaar: Royale 5-kamer eengezinswoning met twee badkamers!
**Let op! De foto’s zijn van een andere woning, maar hierdoor krijgt u een indruk van de indeling en afwerking van de woning. **
Kenmerken
- 5-kamerwoning
- Huurprijs: € 1.540,00
- Energielabel: C
- Beschikbaar per: o.v.b. 01 februari 2026
- Buitenruimte: tuin
- Woonoppervlakte: 142 m2
- Bouwjaar: 1989
- Openbaar parkeren
De woning
De 5-kamerwoning beschikt over een zeer ruime woonkamer met een halfopen keuken. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een combimagnetron, vaatwasser, koel-vriescombinatie en afzuigkap. De keuken beschikt over een bijkeuken en een berging. Je komt binnen in de hal daar is een separaat toilet aanwezig. Op de 1e verdieping heb je drie ruime slaapkamers een badkamer met een bad en een separaat toilet. Op de 2e verdieping heb je de vierde slaapkamer, een zolder en een badkamer met een douche.
Groene omgeving
Je komt te wonen in een bijzonder groene omgeving. Overal in de wijk vindt je grasveldjes en speeltuintjes. Maar ook sloten en meertjes kom je in heel de wijk tegen. Je kan dan ook heerlijke wandelingen maken door de wijk en omgeving!
Ligging
Ondanks dat je in een dorp woont. Hoef je niet de auto in te stappen voor de basisvoorzieningen. Enkele voorzieningen die op maximaal 10 minuten lopen liggen zijn: de bushalte, kinderopvang, basisschool en de supermarkt. Je kan ook naar het centrum toe lopen waar meerdere winkels en restaurants zijn.
Interesse
U hebt interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen?
Dat is mogelijk na uw inschrijving bij ‘REBO Huurwoning’ als woningzoekende.
- Inschrijven als woningzoekende kan via onze website.
- Ga naar de woningadvertentie en klik op de button ‘Inschrijven’ waarna u een persoonlijk account aanmaakt.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.
- De woning wordt toegewezen aan de meest passende kandidaat. Dat is in ieder geval een kandidaat die de volledige inschrijvingsprocedure heeft doorlopen.
- Bent u na inschrijving geselecteerd om de woning te bezichtigen? Dan ontvangt u automatisch bericht en kunt u de woning bezichtigen. Wij reserveren de woning voor u nadat de bezichtigingsafspraak gepland staat.
- Wilt u weten hoe u uw kansen kan vergroten? Of heeft u aanvullende vragen over de inschrijvingsprocedure? Lees dan de FAQ’s aandachtig door. Mogelijk staat uw vraag hier tussen.
En verder
- De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden, daarna wordt deze stilzwijgend verlengd voor onbepaalde tijd.
- Bent u ondernemer? Dan stellen wij naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde.
*Deze informatie is met zorg samengesteld. Toch kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie enigszins afwijkt van hetgeen je in of rond de woning ziet of heeft gezien. Dit kan met name gelden voor de brochure tekst, de plattegronden en maatvoeringen. Hieraan kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.

2631DA Nootdorp