Nieuws • 20 march 2026
We zijn trots aan te kondigen dat RNHB en REBO begin dit jaar een langdurige samenwerking zijn gestart!
Na een succesvolle pilotperiode voeren we voortaan jaarlijks 200–250 bouwkundige en voortgangsinspecties uit bij vastgoedprojecten die door RNHB worden gefinancierd.
RNHB biedt flexibele financieringsoplossingen voor elke fase, schaal en structuur van vastgoed – residentieel, mixed en commercieel. Met onze landelijke inspecties zorgen we ervoor dat verbouwingen en transformaties efficiënt, zorgvuldig en volgens planning verlopen. REBO en RNHB kennen elkaar goed; eerdere taxaties vormden een stevige basis voor deze intensievere samenwerking. Het laat zien dat vertrouwen en kwaliteit de basis vormen voor groei.
Dankzij onze professionele aanpak, landelijke dekking en snelle responstijd kunnen klanten sneller geholpen worden en wordt vertraging in het financierings- en bouwproces voorkomen. Met deze samenwerking zetten beide organisaties dan ook een belangrijke stap in het verder optimaliseren van kwaliteit, snelheid en betrouwbaarheid binnen vastgoedfinancieringen. Samen maken we het verschil voor vastgoedprofessionals in heel Nederland!

Roy Alofs • Managing Partner | Bedrijfsmakelaardij
