Inhoud
135 m³

1054 DH Amsterdam
135 m³
52 m²
-
2
1
-
Unieke kans om te wonen in één van de hipste wijken van Amsterdam.
Per 1 juli beschikbaar: 3- kamer appartement in de populaire Helmerbuurt
LET OP: foto's zijn van een andere woning in het complex en geven een indruk van de staat en afwerking van de woning
Kenmerken:
Adres: Eerste Helmersstraat 28A, 1054 DH te Amsterdam
3 kamer appartement
Gelegen op de 5e verdieping
Woonoppervlakte: 52 m2
Huurprijs: € 1.650,00 per maand
Servicekosten: € 45,00 per maand
Bouwjaar: 1960 - 1970
Balkon aanwezig
Lift aanwezig
Openbaar parkeren met parkeervergunning
Bijzonderheden:
Zéér centraal gelegen in een charmant stukje Amsterdam
Nabij Vondelpark, Leidseplein en diverse horeca
Indeling:
Dit appartement bevindt zich op de vijfde verdieping, heeft 2 slaapkamers en een ruime woonkamer. Verder is de woning voorzien van een gerenoveerde luxe open keuken met inbouwapparatuur en een gerenoveerde badkamer, een gerenoveerd apart toilet en een inpandige berging. Het complex beschikt over een lift.
U heeft interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen?
Dat is mogelijk na inschrijving via de knop 'Plan een bezichtiging'
- U krijgt een email van My property om een account aan te maken.
-Na het aanmaken van de account dient u uw gegevens te delen via Datakeeper.
- Wij hanteren inkomensvoorwaarden. Wij zullen daarom diverse officiële en actuele documenten van u vragen. Welke stukken dit zijn kunt u nalezen op het inschrijfformulier. Let er op dat u aanlevert wat gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf.
- Alleen volledige inschrijvingen worden meegenomen in de toewijzing van de woning.
- Het inkomen dient in overeenstemming te zijn met de huurprijs.
De inkomenseis voor deze huurwoning is als volgt:
Uw bruto maandinkomen dient minimaal gelijk te zijn aan 3,5 x de huurprijs per maand.
Een tweede inkomen nemen wij volledig mee voor de inkomensberekening.
- Inkomen uit een flexibele arbeidsrelatie of uitzendwerk zien wij niet als een vast inkomen en nemen wij niet mee in onze berekening.
- Het is niet mogelijk een ander garant te laten staan voor de huurbetalingen.
- Kunnen wij u na inschrijving een woning toewijzen, dan reserveren wij de woning enkele dagen voor u en kunt u gaan bezichtigen.
En verder
- De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden, daarna wordt deze stilzwijgend verlengd voor onbepaalde tijd.
- Bent u ondernemer? Dan stellen wij naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde.

1054 DH Amsterdam