Banner hoofden site-1

Het Team

De Teamleden
stellen zich voor

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Titel

Adriaan Sanders

Junior Accountmanager Vastgoed
020 - 30 38 770
a.sanders@rebogroep.nl

Titel

Andy Nguyen

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
a.nguyen@rebogroep.nl

Titel

Anemieke van Lohuizen (KRMT)

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
a.vanlohuizen@rebogroep.nl

Titel

Anique Lensing

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.lensing@rebogroep.nl

Titel

Anouk Evers Mr.

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.evers@rebogroep.nl

Titel

Aziza Aouni

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.aouni@rebogroep.n

Titel

Bart Stegink

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
b.stegink@rebogroep.nl

Titel

Bas Janssen

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
b.janssen@rebogroep.nl

Titel

Bastiaan Mantz

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 68 66 260
b.mantz@rebogroep.nl

Titel

Bibi Strijbosch (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
b.strijbosch@rebogroep.nl

Titel

Bjorn Zijlstra

Vastgoedadviseur
038 - 45 59 777
b.zijlstra@rebogroep.nl

Titel

Bob Winterink

Account-/ Technisch Manager
0314 - 36 92 90
b.winterink@rebogroep.nl

Titel

Bregje Sloot

Managing Partner | HR
0314 - 36 92 90
b.sloot@rebogroep.nl

Titel

Carin Nomen

Hoofd VVE Administratie
0314 - 36 92 90
c.nomen@rebogroep.nl

Titel

Chaima Mallahi

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
c.mallahi@rebogroep.nl

Titel

Chantal Nengerman

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
c.nengerman@rebogroep.nl

Titel

Chris Zillevolde (Ing. )

Technisch Manager VVE
0314 - 36 92 90
c.zillevolde@rebogroep.nl

Titel

Christian Hendertink

Technisch Manager VVE
033 - 45 02 660
c.hendertink@rebogroep.nl

Titel

Cindy Hartjes

Administratief Medewerker
0313 - 49 02 80
c.hartjes@rebogroep.nl

Titel

Clemens Nijhuis

Administrateur
0314 - 36 92 90
c.nijhuis@rebogroep.nl

Titel

Corinne Ruiter

Telefoniste, Receptioniste en Administratief Medewerkster.
0570 - 61 27 52
c.ruiter@rebogroep.nl

Titel

Daimy Schrijver

Junior Accountmanager
0570 - 61 27 52
d.schrijver@rebogroep.nl

Titel

Daniël Kampman

Junior Accountmanager Vastgoed
0570 - 61 27 52
d.kampman@rebogroep.nl

Titel

Daniëlle Dasselaar

Stagiaire Vastgoed Management
0570 - 61 27 52
d.dasselaar@rebogroep.nl

Titel

Daniëlle van Rooijen

Junior Accountmanager
030 - 450 26 70
d.vanrooijen@rebogroep.nl

Titel

Denise Staring

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 2 60
d.staring@rebogroep.nl

Titel

Diana Kramer

Telefoniste | Receptioniste
020 - 30 38 770
d.kramer@rebogroep.nl

Titel

Diana van Moorst

Telefoniste
0570 - 61 27 52
d.vanmoorst@rebogroep.nl

Titel

Didi Zonneveld

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
d.zonneveld@rebogroep.nl

Titel

Diliana Sprenger de Rover

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Titel

Eala Pierens

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
e.pierens@rebogroep.nl

Titel

Eddy van Geemen (Ing. )

Technisch Manager VGM
0313 - 49 02 80
e.vangeemen@rebogroep.nl

Titel

Elien Daggenvoorde

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
e.daggenvoorde@rebogroep.nl

Titel

Eline Roelofsen

Junior Bedrijfsmakelaar
0570 - 60 89 00
e.roelofsen@rebogroep.nl

Titel

Eric van Wijngaarden

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
e.vanwijngaarden@rebogroep.nl

Titel

Esther Burgers

Manager VVE
0314 - 36 92 90
e.burgers@rebogroep.nl

Titel

Evelien te Pas

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
e.tepas@rebogroep.nl

Titel

Evert Jan Eggink (RT MRICS REV)

Taxateur
088 - 22 01 660
e.eggink@rebogroep.nl

Titel

Femke Koldenhof

HR-specialist
0313 - 74 50 72
f.koldenhof@rebogroep.nl

Titel

Fleur van der Tol

Assistent Verhuurteam
030 - 68 66 260
f.vandertol@rebogroep.nl

Titel

Fleur van Soest

Commercieël binnendienst medewerker
0313 - 49 02 80
f.vansoest@rebogroep.nl

Titel

Gerard van de Ree (RM/RT)

Accountmanager
033 - 45 02 660
g.vanderee@rebogroep.nl

Titel

Gert Jan Roelofsen

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
g.roelofsen@rebogroep.nl

Titel

Guido Kok (Ing. )

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Titel

Hakim Tahiri

Junior Accountmanager
030 - 68 66 260
h.tahiri@rebogroep.nl

Titel

Harold Machielsen

Hoofd VGM administratie
0313 - 49 02 80
h.machielsen@rebogroep.nl

Titel

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
h.sellink@rebogroep.nl

Titel

Hilde van Leeuwen

Administrateur
020 - 30 31 430
h.vanleeuwen@rebogroep.nl

Titel

Idse Konings

Junior Technisch manager
0570 - 61 27 52
i.konings@rebogroep.nl

Titel

Ilse Menting

Controller
0313 - 49 02 80
i.menting@rebogroep.nl

Titel

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst medewerkster
038 - 45 59 777
i.mulder@rebogroep.nl

Titel

Inge Boeve

Commercieel Medewerker Binnendienst
0313 - 42 73 21
i.boeve@rebogroep.nl

Titel

Inge Meijer - Pelkman

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
i.meijer@rebogroep.nl

Titel

Irene van Vliet-Hoeboer

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
i.vanvliet@rebogroep.nl

Titel

Ivy van der Beek

Junior Accountmanager
0313 - 49 02 80
i.vanderbeek@rebogroep.nl

Titel

Jacqueline de Wit-Klop

Telefoniste | Administratief medewerker
020 - 30 38 770
j.dewit@rebogroep.nl

Titel

Jan Pater

Accountmanager
033 - 45 02 660
j.pater@rebogroep.nl

Titel

Jasper Poldervaart

Vestigingsmanager | Accountmanager
020 - 30 38 770
j.poldervaart@rebogroep.nl

Titel

Jefrey van de Kuit

Controller Vastgoed
0313 - 49 02 80
j.vandekuit@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Blommers

Accountmanager Vastgoed
0570 - 61 27 52
j.blommers@rebogroep.nl

Titel

Jody Leenaars

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 68 66 260
j.leenaars@rebogroep.nl

Titel

Johan Geurds

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.geurds@rebogroep.nl

Titel

Johan Pinkse

Accountmanager
033 - 45 02 670
j.pinkse@rebogroep.nl

Titel

Joram Meester

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 45 02 670
j.meester@rebogroep.nl

Titel

Joris Klomps

HR-specialist
0313 - 74 50 72
j.klomps@rebogroep.nl

Titel

Judith Sieraal

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
j.sieraal@rebogroep.nl

Titel

Julie ten Brink (MSc)

Marketing & Communicatie medewerker
0313 - 74 50 72
j.tenbrink@rebogroep.nl

Titel

Koert van Brakel

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
k.vanbrakel@rebogroep.nl

Titel

Lennart Dikkes

Junior Technisch Manager
0313 - 49 02 80
l.dikkes@rebogroep.nl

Titel

Lisanne Kern

Commercieel medewerker
0313 - 42 73 21
l.kern@rebogroep.nl

Titel

Lisanne Looijen - Willems

HR Manager
0313 - 74 50 72
l.willems@rebogroep.nl

Titel

Lotte Wullems

Junior Accountmanager
033 - 45 02 670
l.wullems@rebogroep.nl

Titel

Lucinda van Ruler - Schrievers

Verhuurspecialist wonen
0313 - 49 02 80
l.vanruler@rebogroep.nl

Titel

Luis Garcia Neira

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
l.garcianeira@rebogroep.nl

Titel

Luuk Menting

Junior Technisch Manager
0313 - 49 02 80
l.menting@rebogroep.nl

Titel

Marcel Bouma

Technisch Manager
0314 - 36 92 90
m.bouma@rebogroep.nl

Titel

Marcel Cordes

Manager KCC VGM
0313 - 49 02 80
m.cordes@rebogroep.nl

Titel

Marco van Zuijlen

Accountmanager
030 - 68 66 260
m.vanzuijlen@rebogroep.nl

Titel

Marieke van Dijk - de Graaf

Junior Accountmanager
0570 - 61 27 52
m.vandijk@rebogroep.nl

Titel

Mariska Bakker

Accountmanager
033 - 45 02 670
m.bakker@rebogroep.nl

Titel

Mariska Grondman

Medewerkster KCC
0314 - 36 92 90
m.grondman@rebogroep.nl

Titel

Marleen Kranenburg (MSc REM)

Algemeen directeur
0313 - 74 50 72
m.kranenburg@rebogroep.nl

Titel

Marloes Nunumete

Commercieel medewerker
0570 - 60 89 00
m.nunumete@rebogroep.nl

Titel

Marlou Dasselaar

Stagiaire Bedrijfsmakelaars
0570 - 61 27 52
m.dasselaar@rebogroep.nl

Titel

Martijn te Velthuis (RM/RT)

Makelaar
0313 - 42 73 21
m.tevelthuis@rebogroep.nl

Titel

Martijn Versteege

Administrateur
0313 - 49 02 80
m.versteege@rebogroep.nl

Titel

Matthijs Kramer

Technisch Manager
020 - 30 38 770
m.kramer@rebogroep.nl

Titel

Mattijs Grondman

Beleggingsmakelaar
038 - 45 59 777
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Titel

Maurice Wijnhoud

Technisch Manager VvE
0314 - 36 92 90
m.wijnhoud@rebogroep.nl

Titel

Max Lieferink

Junior Technisch Manager VVE
0314 - 36 92 90
m.lieferink@rebogroep.nl

Titel

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Titel

Meo Gravesteijn

Accountmanager VVE
033 - 45 02 660
m.gravesteijn@rebogroep.nl

Titel

Milad Ailo

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0570 - 61 27 52
m.ailo@rebogropep.nl

Titel

Mirja Daems

Verhuurspecialist Wonen
020 - 303 87 70
m.daems@rebogroep.nl

Titel

Nadien Huirne

Junior Facilitair Medewerker
033 - 45 02 670
n.huirne@rebogroep.nl

Titel

Nanette Zwierenberg

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
n.zwierenberg@rebogroep.nl

Titel

Natasja Talmon

Accountmanager
0314 - 36 92 90
n.talmon@rebogroep.nl

Titel

Nick Hazelhorst

Telefonist, receptionist, administratief medewerker
0570 - 61 27 52
n.hazelhorst@rebogroep.nl

Titel

Nicole Floor

CTIW Binnendienst
033 - 45 02 670
n.floor@rebogroep.nl

Titel

Nicole van Uitert

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
n.vanuitert@rebogroep.nl

Titel

Niels Rensink (Ing. )

Technisch Manager VGM
020 - 30 38 770
n.rensink@rebogroep.nl

Titel

Ninke Sloot (RM/RT)

CEO | Bestuurder
0313 - 42 73 21
n.sloot@rebogroep.nl

Titel

Pascal Elshof

Managing Partner | Financieel Directeur
0313 - 74 50 72
p.elshof@rebogroep.nl

Titel

Patrick Reinink

Technisch Manager
0570 - 61 27 52
p.reinink@rebogroep.nl

Titel

Patrick Venema

Telefonist
020 - 30 38 770
p.venema@rebogroep.nl

Titel

Paula Kainama

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 61 27 52
p.kainama@rebogroep.nl

Titel

Peter de Rooij (Ing. )

Technisch Manager VVE
033 - 45 02 660
p.derooij@rebogroep.nl

Titel

Peter de Waal

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 45 02 670
p.dewaal@rebogroep.nl

Titel

Pim Vermue (RM/RT)

Makelaar
038 - 45 59 777
p.vermue@rebogroep.nl

Titel

Remon Wolsink

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
r.wolsink@rebogroep.nl

Titel

Rene Blecking

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.blecking@rebogroep.nl

Titel

Renée Luijer

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
R.Luijer@rebogroep.nl

Titel

Rian van Alphen-Schalkwijk

Verhuurmedewerker
0313 - 49 02 80
r.vanalphen@rebogroep.nl

Titel

Rianne Veenink

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.veenink@rebogroep.nl

Titel

Ries Doornebal (KRMT)

Accountmanager
033 - 45 02 670
r.doornebal@rebogroep.nl

Titel

Rina van der Valk

Administrateur
020 - 30 38 770
r.vandervalk@rebogroep.nl

Titel

Robert Turk (MSc MM)

Accountmanager
0314 - 36 92 90
r.turk@rebogroep.nl

Titel

Rolf van Dorsten

Junior Account Manager
0570 - 61 27 52
r.vandorsten@rebogroep.nl

Titel

Ron Dijkstra

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
r.dijkstra@rebogroep.nl

Titel

Rosa Baake (KRMT)

Junior Taxateur
0570 - 60 89 00
r.baake@rebogroep.nl

Titel

Rosalinde Floor

Verhuurspecialist
033 - 45 02 670
r.floor@rebogroep.nl

Titel

Roy Alofs (RM/RT)

Managing Partner | Makelaar
0570 - 60 89 00
r.alofs@rebogroep.nl

Titel

Sabriye Koot

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
s.koot@rebogroep.nl

Titel

Sander Veldman

Manager VGM
0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Titel

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Titel

Sjoerd Assink (RM/RT)

Makelaar
0313 - 42 73 21
s.assink@rebogroep.nl

Titel

Stefan van der Ziel

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.vanderziel@rebogroep.nl

Titel

Stefan Voltman

Assistent Controller
0313 - 49 02 80
s.voltman@rebogroep.nl

Titel

Stefanie Giordani

Telefoniste/Medewerker KCC
020 - 30 38 770
s.giordani@rebogroep.nl

Titel

Thijs van Esch

Stagiair Vastgoed Management
0570 - 61 27 52
t.vanesch@rebogroep.nl

Titel

Tiffany Kaersenhout (Ing. )

Junior Technisch Manager VGM
020 - 30 38 770
t.kaersenhout@rebogroep.nl

Titel

Tim Vree Egberts

Stagiair Valuation & Research
0570 - 61 27 52
t.vreeegberts@rebogroep.nl

Titel

Tiomie Hibbert

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
t.hibbert@rebogroep.nl

Titel

Vincent Küttschruiter

Administrateur
0313 - 49 02 80
v.küttschruiter@rebogroep.nl

Titel

Wendy van Meurs-van Wijngaarden

Accountmanager
0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Titel

Yolanda Willems-van der Spreng

Commercieel Binnendienst Medewerker
0313 - 42 73 21
y.willems@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij: