Banner hoofden site-1

Het Team

De Teamleden
stellen zich voor

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Andrew Patiño

Online Marketing Specialist
0313 - 74 50 72
Andrew.Patino@rebogroep.nl

Andy Nguyen

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
Andy.Nguyen@rebogroep.nl

Anique Lensing

Teammanager Accountmanagement VvE
0314 - 36 92 90
Anique.Lensing@rebogroep.nl

Anita van den Brandhof

Accountmanager VvE
033 - 45 02 660
Anita.vandenBrandhof@rebogroep.nl

Annika van Dijk

Facilitair Medewerker
0313 - 74 50 72
Annika.vanDijk@rebogroep.nl

Anouk Evers Mr.

Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Anouk.Evers@rebogroep.nl

Ashkan Mori Shirmohammadi

Junior Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Ashkan.Mori@rebogroep.nl

Bart Stens

Business intelligence Specialist
0313 - 49 02 80
Bart.Stens@rebogroep.nl

Bjorn Zijlstra (RM)

Woningmakelaar | Vastgoedadviseur BOG
038 - 45 59 777
Bjorn.Zijlstra@rebogroep.nl

Bregje Sloot

Managing Partner | HR
0314 - 36 92 90
Bregje.Sloot@rebogroep.nl

Carin Nomen

Teammanager Financiële Administratie VvE
0314 - 36 92 90
Carin.Nomen@rebogroep.nl

Carlo van Keulen

Junior Accountmanager VGM
033 - 450 26 70
Carlo.vanKeulen@rebogroep.nl

Carola Steur

Medewerker Financiële Administratie VGM
0313 - 49 02 80
Carola.Steur@rebogroep.nl

Chaima Mallahi

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
Chaima.Mallahi@rebogroep.nl

Chantal Nengerman

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
Chantal.Nengerman@rebogroep.nl

Charlotte ten Haaf

Financieel Specialist Debiteurenbeheer VGM
0313 - 49 02 80
Charlotte.tenHaaf@rebogroep.nl

Chris Zillevolde (Ing. )

Teammanager Technisch-management VvE
0314 - 36 92 90
Chris.Zillevolde@rebogroep.nl

Christian Hendertink

Technisch Manager VvE
033 - 45 02 660
Christian.Hendertink@rebogroep.nl

Cindy Hartjes

Administratief Medewerker VGM
0313 - 49 02 80
Cindy.Hartjes@rebogroep.nl

Clemens Nijhuis

Administrateur VvE
0314 - 36 92 90
Clemens.Nijhuis@rebogroep.nl

Corinne Ruiter

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
Corinne.Ruiter@rebogroep.nl

Daan Wijnholts

Controller
0313 - 74 50 72
Daan.Wijnholts@rebogroep.nl

Daniël Kampman

Accountmanager VGM
0570 - 61 27 52
Daniel.Kampman@rebogroep.nl

Daniëlle van Rooijen

Junior Accountmanager VGM
033 - 450 26 70
Danielle.vanRooijen@rebogroep.nl

Denise Staring

Junior Accountmanager & Verhuurspecialist Wonen Zorgvastgoed
030 - 68 66 2 60
Denise.Staring@rebogroep.nl

Dennis Sallehart

Junior Accountmanager VGM
033 - 450 26 70
Dennis.Sallehart@rebogroep.nl

Diana Kramer

Telefoniste | Receptioniste
020 - 30 38 770
Diana.Kramer@rebogroep.nl

Didi Zonneveld

Senior Verhuurspecialist
030 - 68 66 260
Didi.Zonneveld@rebogroep.nl

Diliana Sprenger de Rover

Assistent Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Diliana.SprengerdeRover@rebogroep.nl

Eala Pierens

Senior Verhuurspecialist
020 - 30 38 770
Eala.Pierens@rebogroep.nl

Eddy van Geemen (Ing. )

Teammanager Techniek VGM
0313 - 49 02 80
Eddy.vanGeemen@rebogroep.nl

Edith Hagen

Technisch Manager VGM
033 - 450 26 70
Edith.Hagen@rebogroep.nl

Elbert Leusink

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Elbert.Leusink@rebogroep.nl

Eline Roelofsen

Vastgoedadviseur
038 - 45 59 777
Eline.Roelofsen@rebogroep.nl

Esther Burgers

Manager VvE en Woningmakelaars
0314 - 36 92 90
Esther.Burgers@rebogroep.nl

Evelien te Pas

Nieuwbouw Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
Evelien.tePas@rebogroep.nl

Fleur van Soest

Binnendienst Medewerker | Marketing & Communicatie Medewerker
0313 - 49 02 80
Fleur.vanSoest@rebogroep.nl

Geke Walsma

Marketing & Communicatieadviseur
0313 - 74 50 72
Geke.Walsma@rebogroep.nl

Gernelle Doornebal

Telefoniste
0313- 49 02 80
Gernelle.Doornebal@rebogroep.nl

Guido Kok (Ing. )

Senior Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Guido.Kok@rebogroep.nl

Harold Machielsen

Hoofd Administratie VGM
0313 - 49 02 80
Harold.Machielsen@rebogroep.nl

Hatice Aycicek

Medewerker KCC VGM
040 - 311 11 05
Hatice.Aycicek@rebogroep.nl

Heleen Smit

Junior Accountmanager VGM
033 - 450 26 70
Heleen.Smit@rebogroep.nl

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Hendrik-Jan.Sellink@rebogroep.nl

Hilde van Leeuwen

Administrateur VGM
020 - 30 31 430
Hilde.vanLeeuwen@rebogroep.nl

Ilham Aoulich

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
Ilham.Aoulich@rebogroep.nl

Ilse Menting

Controller
0313 - 49 02 80
Ilse.Menting@rebogroep.nl

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst Medewerker
038 - 45 59 777
Ilse.Mulder@rebogroep.nl

Inge Boeve

Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Inge.Boeve@rebogroep.nl

Isabelle van de Weerd

HR-specialist
0313 - 49 02 80
Isabelle.vandeWeerd@rebogroep.nl

Jan Pater

Accountmanager VvE
033 - 45 02 660
Jan.Pater@rebogroep.nl

Janine Frie

Medewerker Financiële Administratie
0313 - 49 02 80
Janine.Frie@rebogroep.nl

Janna Gorter

Financieel Specialist Debiteurenbeheer
0313 - 49 02 80
Janna.Gorter@rebogroep.nl

Jasper Poldervaart

Accountmanager VGM
020 - 30 38 770
Jasper.Poldervaart@rebogroep.nl

Jeanine de Haan

Accountmanager VGM
0570- 61 27 52
Jeanine.deHaan@rebogroep.nl

Jeannet Hagesteijn (RM/RT)

Makelaar/Taxateur Wonen
0313 - 49 02 80
Jeannet.Hagesteijn@rebogroep.nl

Jefrey van de Kuit

Teammanager Finance & Control VGM
0313 - 49 02 80
Jefrey.vandeKuit@rebogroep.nl

Jeroen Blommers

Accountmanager Zorgvastgoed
0570 - 61 27 52
Jeroen.Blommers@rebogroep.nl

Jeroen Lovink

Technisch Manager VGM
020 - 303 87 70
Jeroen.Lovink@rebogroep.nl

Jessica van Hout

Junior Technisch Manager VGM
020 - 303 87 70
Jessica.vanHout@rebogroep.nl

Jo-Anne Pinas

Medewerker KCC VGM
020 - 303 87 70
Jo-Anne.Pinas@rebogroep.nl

Johan Geurds

Medewerker Financiële Administratie VGM
0313 - 49 02 80
Johan.Geurds@rebogroep.nl

Johan Pinkse

Key Accountmanager VGM
033 - 45 02 670
Johan.Pinkse@rebogroep.nl

Joost Rissewijck

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
Joost.Rissewijck@rebogroep.nl

Joram Meester

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 45 02 670
Joram.Meester@rebogroep.nl

Jorn Bosman

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
Jorn.Bosman@rebogroep.nl

José Corporaal - Jonker

Medewerker KCC VGM
040 - 311 11 05
Jose.Corporaal-Jonker@rebogroep.nl

Joyce Witjes

Medewerker KCC VvE
0314 - 36 92 90
Joyce.Witjes@rebogroep.nl

Justin Sloote

Accountmanager VvE
0314- 36 92 90
Justin.Sloote@rebogroep.nl

Kelly Hutten

Medewerker KCC VGM
0313 - 490280
Kelly.Hutten@rebogroep.nl

Kim Geenen

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
Kim.Geenen@rebogroep.nl

Koert van Brakel

Accountmanager VGM
0314 - 36 92 90
Koert.vanBrakel@rebogroep.nl

Lennart Dikkes

Junior Technisch Manager VGM
0313 - 49 02 80
Lennart.Dikkes@rebogroep.nl

Lisa Bronkhorst

HR Manager
0313-74 50 72
Lisa.Bronkhorst@rebogroep.nl

Ludwig Holzapfel MSc

Directeur REBO Vastgoed Management

Luis Garcia Neira

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
Luis.Garcianeira@rebogroep.nl

Luuk Menting

Technisch Manager VGM
0313 - 49 02 80
Luuk.Menting@rebogroep.nl

Maikel Lieftink

Medewerker KCC VGM
0313 - 490 280
Maikel.Lieftink@rebogroep.nl

Marcel Cordes

Manager KCC VGM
0313 - 49 02 80
Marcel.Cordes@rebogroep.nl

Marco Kraaijenzang

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 686 62 60
Marco.Kraaijenzang@rebogroep.nl

Marco van Zuijlen

Accountmanager VGM
030 - 68 66 260
Marco.vanZuijlen@rebogroep.nl

Marek Oosterlaken

Junior Taxateur

Marek.Oosterlaken@rebogroep.nl

Marieke Cornelisse

Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Marieke.Cornelisse@rebogroep.nl

Marieke van Dijk - de Graaf

Junior Accountmanager VGM
0570 - 61 27 52
Marieke.vanDijk@rebogroep.nl

Mariska Bakker

Accountmanager VGM
020 - 303 87 70
Mariska.Bakker@rebogroep.nl

Mariska Grondman

Medewerker KCC VvE
0314 - 36 92 90
Mariska.Grondman@rebogroep.nl

Mark Hollegien

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0570 - 612 752
Mark.Hollegien@rebogroep.nl

Mark Roordink

Senior Administrateur VGM
0313 - 49 02 80
Mark.Roordink@rebogroep.nl

Martijn te Velthuis (RM/RT)

Woningmakelaar
0314 - 36 92 92
Martijn.teVelthuis@rebogroep.nl

Martijn Versteege

Administratief Medewerker VGM
0313 - 49 02 80
Martijn.Versteege@rebogroep.nl

Mattijs Grondman

Partner Bedrijfsmakelaars en Valuation & Research | Vastgoedadviseur
038 - 45 59 777
Mattijs.Grondman@rebogroep.nl

Maurice Wijnhoud

Technisch Manager VvE
0314 - 36 92 90
Maurice.Wijnhoud@rebogroep.nl

Max Lieferink

Technisch Manager VvE
0314 - 36 92 90
Max.Lieferink@rebogroep.nl

Max Passtoors

Junior Accountmanager
020 - 303 87 70
Max.Passtoors@rebogroep.nl

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
Mechteld.vandenBerg@rebogroep.nl

Megan Herms

Verhuurspecialist Wonen
020 - 303 87 70
Megan.Herms@rebogroep.nl

Michiel de Looze

Technisch Manager VGM
030 - 686 62 60
Michiel.deLooze@rebogroep.nl

Milad Ailo

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Milad.Ailo@rebogroep.nl

Miranda van Ede

Telefoniste
030 - 686 62 60
Miranda.vanEde@rebogroep.nl

Nanette Zwierenberg

Senior Verhuurspecialist
0313 - 49 02 80
Nanette.Zwierenberg@rebogroep.nl

Naomi van Bokhoven

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
Naomi.vanBokhoven@rebogroep.nl

Niels Rensink (Ing. )

Technisch Manager VGM
020 - 30 38 770
Niels.Rensink@rebogroep.nl

Niels Veldhuis

Junior Accountmanager VGM
0570 - 61 27 52
Niels.Veldhuis@rebogroep.nl

Ninke Sloot (RM)

CEO | Bestuurder
0313 - 42 73 21

Oscar Perre

Junior Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Oscar.Perre@rebogroep.nl

Pascal Elshof

Managing Partner | Financieel Directeur
0313 - 74 50 72
Pascal.Elshof@rebogroep.nl

Pascal te Riele

Junior Technisch Manager VGM
0570 - 612 752
Pascal.teRiele@rebogroep.nl

Patrick Lemmens

Teammanager Huurderservices VGM
033 450 26 70
Patrick.Lemmens@rebogroep.nl

Patrick Reinink

Technisch Manager
0570 - 61 27 52
Patrick.Reinink@rebogroep.nl

Paula Kainama

Assistent Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
Paula.Kainama@rebogroep.nl

Peter de Waal

Teammanager Commercieel Technisch Inspecteurs Wonen
033 - 45 02 670
Peter.deWaal@rebogroep.nl

Petra Jansen - Westhof

Commercieel Binnendienst Medewerker
(0313) 49 02 80
Petra.Jansen@rebogroep.nl

Premi Piquard

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
Premi.Piquard@rebogroep.nl

Priscilla Brummer

Telefoniste
0570 - 61 27 52
Priscilla.Brummer@rebogroep.nl

Rachel Meurs

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
Rachel.Meurs@rebogroep.nl

Rahma Rasheed

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
Rahma.Rasheed@rebogroep.nl

Ramona Tip

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
Ramona.Tip@rebogroep.nl

Rene Blecking

Medewerker Financiële Administratie VvE
0314 - 36 92 90
Rene.Blecking@rebogroep.nl

Renée Luijer

Accountmanager Zorgvastgoed
033 - 45 02 670
Renee.Luijer@rebogroep.nl

Rian van Alphen-Schalkwijk

Verhuurspecialist | Directie assistente
0313 - 49 02 80
Rian.vanAlphen@rebogroep.nl

Rianne Veenink

Medewerker KCC VvE
0314 - 36 92 90
Rianne.Veenink@rebogroep.nl

Ries Doornebal (K-RMT)

Teammanager Verhuur VGM
033 - 45 02 670
Ries.Doornebal@rebogroep.nl

Rina van der Valk

Administrateur VGM
020 - 30 38 770
Rina.vanderValk@rebogroep.nl

Robert Turk (MSc MM)

Accountmanager VGM
0314 - 36 92 90
Robert.Turk@rebogroep.nl

Robin Pureveen

Junior Accountmanager VGM
030 - 686 62 60
Robin.Pureveen@rebogroep.nl

Robin Stolk

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 303 87 70
Robin.Stolk@rebogroep.nl

Rogier van Beers

Junior Accountmanager VGM
033 - 450 26 70
Rogier.vanBeers@rebogroep.nl

Ron Dijkstra

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
Ron.Dijkstra@rebogroep.nl

Rosalinde Floor

Senior Verhuurspecialist
033 - 45 02 670
Rosalinde.Floor@rebogroep.nl

Roy Alofs (RM/RT)

Managing Partner | Makelaar
0570 - 60 89 00
Roy.Alofs@rebogroep.nl

Sander Veldman

Teammanager Accountmanagement VGM
0570 - 61 27 52
Sander.Veldman@rebogroep.nl

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager VGM
0570 - 61 27 52
Sanne.Schuurman@rebogroep.nl

Sem de Bree

Junior Technisch Manager
033 - 450 26 70
Sem.deBree@rebogroep.nl

Shariann Lucas

Telefoniste VGM
020 - 303 87 70
Shariann.Lucas@rebogroep.nl

Sjoerd Assink (RM/RT)

Woningmakelaar
0313 - 42 73 21
Sjoerd.Assink@rebogroep.nl

Sjoerd Weernink

Junior Accountmanager VGM
0570-61 27 52
Sjoerd.Weernink@rebogroep.nl

Stefan Voltman

Assistent Controller
0313 - 49 02 80
Stefan.Voltman@rebogroep.nl

Sven Steenken

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
Sven.Steenken@rebogroep.nl

Talitha Knoops

Senior medewerker crediteurenbeheer
(0313) 49 02 80
Talitha.Knoops@rebogroep.nl

Tanja de Carpentier

Technisch Manager VvE
0314- 36 92 90
Tanja.deCarpentier@rebogroep.nl

Thijs Harbers

Junior Technisch Manager VvE
0314 - 36 92 90
Thijs.Harbers@rebogroep.nl

Thomas Vos

Administrateur
0313 - 49 02 80
Thomas.Vos@rebogroep.nl

Tiffany Kaersenhout (Ing. )

Junior Technisch Manager VGM
020 - 30 38 770
Tiffany.Kaersenhout@rebogroep.nl

Twan Meijer

Administrateur VvE
0314 - 36 92 90
Twan.Meijer@rebogroep.nl

Vincent Küttschruiter

Administrateur
0313 - 49 02 80
Vincent.Kuttschruiter@rebogroep.nl

Willem-Jan Gielen

Accountmanager VvE
0314 - 36 92 90
Willem-Jan.Gielen@rebogroep.nl

Yolanda Willems-van der Spreng

Commercieel Binnendienst Medewerker
0313 - 42 73 21
Yolanda.Willems@rebogroep.nl

REBO Groep is aangesloten bij: