teampaginagroter

Het Team

De Teamleden
stellen zich voor

#Vacatures bij REBO Groep BV

Diverse Vacatures bij REBO Groep BV
0313 - 74 50 72
info@rebogroep.nl

Titel

Adriaan Sanders

Junior Accountmanager Vastgoed
(020) 30 38 770
a.sanders@rebogroep.nl

Titel

Anemieke van Lohuizen (KRMT)

Medewerker KCC VGM
0313 - 490 280
a.vanlohuizen@rebogroep.nl

Titel

Anique Lensing

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.lensing@rebogroep.nl

Titel

Bart Stegink

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
b.stegink@rebogroep.nl

Titel

Bas Janssen

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
b.janssen@rebogroep.nl

Titel

Bastiaan Mantz

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 686 62 60
b.mantz@rebogroep.nl

Titel

Bibi Strijbosch (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
b.strijbosch@rebogroep.nl

Titel

Bob Winterink

Accountmanager
0314 - 369290
b.winterink@rebogroep.nl

Titel

Bregje Sloot

Managing Partner | HR
0314 - 36 92 90
b.sloot@rebogroep.nl

Titel

Carin Nomen

Hoofd VVE Administratie
0314 - 36 92 90
c.nomen@rebogroep.nl

Titel

Chantal Nengerman

Medewerker KCC VGM
0313 490 280
c.nengerman@rebogroep.nl

Titel

Chris Zillevolde (Ing. )

Technisch Manager VVE
0314 - 36 92 90
c.zillevolde@rebogroep.nl

Titel

Christian Hendertink

Technisch Manager VVE
033-4502660
c.hendertink@rebogroep.nl

Titel

Cindy Hartjes

Administratief Medewerker
0313 - 49 02 80
c.hartjes@rebogroep.nl

Titel

Clemens Nijhuis

Administrateur
0314 - 36 92 90
c.nijhuis@rebogroep.nl

Titel

Corinne Ruiter

Telefoniste, Receptioniste en Administratief Medewerkster.
0570 - 612752
c.ruiter@rebogroep.nl

Titel

Daniël Kampman

Junior Accountmanager Vastgoed
(0570) 612 752
d.kampman@rebogroep.nl

Titel

Daniëlle van Rooijen

Junior Accountmanager
030 - 450 26 70
d.vanrooijen@rebogroep.nl

Titel

Diana Kramer

Telefoniste | Receptioniste
020 - 30 38 770
d.kramer@rebogroep.nl

Titel

Didi Zonneveld

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
d.zonneveld@rebogroep.nl

Titel

Diliana Sprenger de Rover

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Titel

Eala Pierens

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
e.pierens@rebogroep.nl

Titel

Eddy van Geemen (Ing. )

Technisch Manager VGM
0313 - 49 02 80
e.vangeemen@rebogroep.nl

Titel

Elien Daggenvoorde

Verhuurspecialist Wonen
020- 30 38 770
e.daggenvoorde@rebogroep.nl

Titel

Eline Roelofsen

Junior Bedrijfsmakelaar
038 - 455 97 77
e.roelofsen@rebogroep.nl

Titel

Erwin Binnenpoorte (Ing. )

Technisch Manager
0570 - 612 752
e.binnenpoorte@rebogroep.nl

Titel

Esther Burgers

Manager VVE
0314 - 36 92 90
e.burgers@rebogroep.nl

Titel

Evelien te Pas

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 612 752
e.tepas@rebogroep.nl

Titel

Femke Koldenhof

HR medewerker / inkoper
(0313) 74 50 72
f.koldenhof@rebogroep.nl

Titel

Fleur van der Tol

Assistent Verhuurteam
030 - 686 62 60
f.vandertol@rebogroep.nl

Titel

Geert Harm van der Maat

Makelaar
(038) 455 97 77
g.vandermaat@rebogroep.nl

Titel

Gerard van de Ree (RM/RT)

Accountmanager
033 - 450 26 60
g.vanderee@rebogroep.nl

Titel

Giorgina van Zaalen

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
g.vanzaalen@rebogroep.nl

Titel

Guido Kok (Ing. )

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Titel

Hans Muil

Accountmanager
0570 - 61 27 52
h.muil@rebogroep.nl

Titel

Harold Machielsen

Hoofd VGM administratie
0313 - 49 02 80
h.machielsen@rebogroep.nl

Titel

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
h.sellink@rebogroep.nl

Titel

Henk Sloot

Bestuurder REBO Groep BV
0313 - 74 50 72
h.sloot@rebogroep.nl

Titel

Herman Imanse

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
h.imanse@rebogroep.nl

Titel

Hilde van Leeuwen

Administrateur
020 - 30 31 430
h.vanleeuwen@rebogroep.nl

Titel

Ilse Menting

Controller
0313 - 490280
i.menting@rebogroep.nl

Titel

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst medewerkster
038 - 455 97 77
i.mulder@rebogroep.nl

Titel

Inge Boeve

Commercieel Medewerker Binnendienst
0313-42 73 21
i.boeve@rebogroep.nl

Titel

Inge Meijer - Pelkman

Medewerker KCC VVE
0314 -369290
i.meijer@rebogroep.nl

Titel

Irene van Vliet-Hoeboer

Medewerker KCC
0313 - 490 280
i.vanvliet@rebogroep.nl

Titel

Ivy van der Beek

Junior Accountmanager
0313 - 490 280
i.vanderbeek@rebogroep.nl

Titel

Jacqueline de Wit-Klop

Telefoniste | Administratief medewerker
020 - 30 38 770
j.dewit@rebogroep.nl

Titel

Jan Pater

Accountmanager
033 - 450 26 60
j.pater@rebogroep.nl

Titel

Jantien Vos - Schotpoort

Assistent Verhuurteam
0570 - 61 27 52
j.vos-schotpoort@rebogroep.nl

Titel

Jasper Poldervaart

Vestigingsmanager | Accountmanager
020 - 30 38 770
j.poldervaart@rebogroep.nl

Titel

Jasper Willems

Commercieel Medewerker Binnendienst
0313 - 427 321
j.willems@rebogroep.nl

Titel

Jeanette Meurs

Junior Accountmanager
0570 - 612 752
j.meurs@rebogroep.nl

Titel

Jeannet Hagesteijn (RM/RT)

Makelaar
0313 - 42 73 21
j.hagesteijn@rebogroep.nl

Titel

Jefrey van de Kuit

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.vandekuit@rebogroep.nl

Titel

Jelle van der Pas

Verhuurspecialist Wonen
(020) 30 38 770
j.vanderpas@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Blommers

Accountmanager Vastgoed
0570 - 612 752
j.blommers@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Perk

Medewerker KCC
0313- 490 280
j.perk@rebogroep.nl

Titel

Jeske Reijnvaan

Verhuurspecialist Wonen
030-6866260
j.reijnvaan@rebogroep.nl

Titel

Jesse Megens (KRMT)

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
j.megens@rebogroep.nl

Titel

Jody Leenaars

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 686 62 60
j.leenaars@rebogroep.nl

Titel

Johan Geurds

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.geurds@rebogroep.nl

Titel

Johan Pinkse

Accountmanager
033 - 450 26 70
j.pinkse@rebogroep.nl

Titel

Joris Klomps

Stagiair HR
(0313) 74 50 72
j.klomps@rebogroep.nl

Titel

Josette Landskroon

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
j.landskroon@rebogroep.nl

Titel

Judith Sieraal

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
j.sieraal@rebogroep.nl

Titel

Koen Dons

Algemeen medewerker
020 - 30 38 770
k.dons@rebogroep.nl

Titel

Laurens Heikamp

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 450 26 70
l.heikamp@rebogroep.nl

Titel

Lisa-Lotte Benthem (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
l.benthem@rebogroep.nl

Titel

Lisanne Kern

Commercieel medewerker
0313 - 42 73 21
l.kern@rebogroep.nl

Titel

Lisanne Willems

HR-adviseur / inkoper
(0313) 74 50 72
l.willems@rebogroep.nl

Titel

Lotte Wullems

Junior Accountmanager
033-4502670
l.wullems@rebogroep.nl

Titel

Lucinda van Ruler - Schrievers

Verhuurspecialist wonen
0313 - 490 280
l.vanruler@rebogroep.nl

Titel

Luis Garcia Neira

Verhuurspecialist Wonen
(030) 686 62 60
l.garcianeira@rebogroep.nl

Titel

Luuk Menting

Junior Technisch Manager
0313 - 49 02 80
l.menting@rebogroep.nl

Titel

Marcel Cordes

Manager KCC VGM
0313 - 49 02 80
m.cordes@rebogroep.nl

Titel

Marco van Zuijlen

Accountmanager
030 - 686 62 60
m.vanzuijlen@rebogroep.nl

Titel

Marieke van Dijk - de Graaf

Junior Accountmanager
0570 - 61 27 52
m.vandijk@rebogroep.nl

Titel

Mariska Bakker

Accountmanager
033-4502670
m.bakker@rebogroep.nl

Titel

Mariska Grondman

Medewerkster KCC
(0314) 369290
m.grondman@rebogroep.nl

Titel

Marleen Kranenburg (MSc REM)

Algemeen directeur
0313 - 74 50 72
m.kranenburg@rebogroep.nl

Titel

Marloes Nunumete

Commercieel medewerker
0570 - 60 89 00
m.nunumete@rebogroep.nl

Titel

Martijn te Velthuis (RM/RT)

Makelaar
0313 - 42 73 21
m.tevelthuis@rebogroep.nl

Titel

Martijn Versteege

Administrateur
0313 - 490280
m.versteege@rebogroep.nl

Titel

Matthijs Kramer

Technisch Manager
020 - 30 38 770
m.kramer@rebogroep.nl

Titel

Mattijs Grondman

Beleggingsmakelaar
038 455 9777
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Titel

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Titel

Menno Toonen

Technisch Manager VGM
0570 - 61 27 52
m.toonen@rebogroep.nl

Titel

Meo Gravesteijn

Accountmanager VVE
033 - 450 26 60
m.gravesteijn@rebogroep.nl

Titel

Milad Ailo

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0570 - 61 27 52
m.ailo@rebogropep.nl

Titel

Mr. Anouk Evers

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.evers@rebogroep.nl

Titel

Nanette Zwierenberg

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
n.zwierenberg@rebogroep.nl

Titel

Natasja Talmon

Accountmanager
0314 - 369290
n.talmon@rebogroep.nl

Titel

Nick Hazelhorst

Telefonist
(0570) 612 752
n.hazelhorst@rebogroep.nl

Titel

Nicole Floor

Service Medewerkster KCC

n.floor@rebogroep.nl

Titel

Nicole van Uitert

Medewerker KCC
0313 - 490 280
n.vanuitert@rebogroep.nl

Titel

Niels Rensink (Ing. )

Technisch Manager VGM

n.rensink@rebogroep.nl

Titel

Ninke Sloot (RM/RT)

CEO | Bestuurder
0313 - 42 73 21
n.sloot@rebogroep.nl

Titel

Pascal Elshof

Managing Partner | Financieel Directeur
0313 - 74 50 72
p.elshof@rebogroep.nl

Titel

Patrick Reinink

Junior Technisch Manager
0570 - 612 752
p.reinink@rebogroep.nl

Titel

Paul Weterings

Accountmanager
033-4502660
p.weterings@rebogroep.nl

Titel

Paula Kainama

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 612 752
p.kainama@rebogroep.nl

Titel

Peter de Rooij (Ing. )

Technisch Manager VVE
033 - 450 26 60
p.derooij@rebogroep.nl

Titel

Peter de Waal

Vestigingsmanager | Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 450 26 70
p.dewaal@rebogroep.nl

Titel

Pim Vermue (RM/RT)

Makelaar
038 - 455 97 77
p.vermue@rebogroep.nl

Titel

Reinier de Man (Ing. )

Technisch Manager VVE
0314 - 36 92 90
r.deman@rebogroep.nl

Titel

Remon Wolsink

Technisch Manager VGM
0570 - 612 752
r.wolsink@rebogroep.nl

Titel

Rene Blecking

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.blecking@rebogroep.nl

Titel

Rian van Alphen-Schalkwijk

Verhuurmedewerker | Directie-assistent
0313 - 49 02 80
r.vanalphen@rebogroep.nl

Titel

Rianne Veenink

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.veenink@rebogroep.nl

Titel

Ries Doornebal (KRMT)

Accountmanager
033 - 450 26 70
r.doornebal@rebogroep.nl

Titel

Rina van der Valk

Administrateur
020 - 30 38 770
r.vandervalk@rebogroep.nl

Titel

Robert Turk (MSc MM)

Accountmanager
0314 - 36 92 90
r.turk@rebogroep.nl

Titel

Ron Dijkstra

Assistent Technisch Manager
020 - 30 38 770
r.dijkstra@rebogroep.nl

Titel

Rosa Baake (KRMT)

Junior Taxateur
0570 - 60 89 00
r.baake@rebogroep.nl

Titel

Rosalinde Floor

Junior Verhuurspecialist
033 - 450 26 70
r.floor@rebogroep.nl

Titel

Roy Alofs (RM/RT)

Managing Partner | Makelaar
0570 - 60 89 00
r.alofs@rebogroep.nl

Titel

Ruben van der Velde

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
r.vandervelde@rebogroep.nl

Titel

Sachin Niddha

Assistent Controller
(0313) 49 02 80
s.niddha@rebogroep.nl

Titel

Sander Knaven

Technisch Manager
0314 - 369290
s.knaven@rebogroep.nl

Titel

Sander Veldman

Manager VGM
0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Titel

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Titel

Sjoerd Assink (RM/RT)

Makelaar
0313 - 42 73 21
s.assink@rebogroep.nl

Titel

Sylvana Kerkman

Medewerkster KCC
020-3038770
s.kerkman@rebogroep.nl

Titel

Tara Pennekamp

Stagiaire Marketing en Communicatie

t.pennekamp@rebogroep.nl

Titel

Tiffany Kaersenhout (Ing. )

Technisch Manager VGM
020 30 38 770
t.kaersenhout@rebogroep.nl

Titel

Tim van Beek

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 450 26 70
t.vanbeek@rebogroep.nl

Titel

Vincent Küttschruiter

Administrateur
0313 - 49 02 80
v.küttschruiter@rebogroep.nl

Titel

Wendy van Meurs-van Wijngaarden

Accountmanager
0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Titel

Yolanda Willems-van der Spreng

Commercieel Binnendienst Medewerker
0313 - 42 73 21
y.willems@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona