Kantoor Deventer

Contact
Kantoor Deventer
REBO Groep BV

Deventer

Keizerstraat 10

Keizerstraat 10
7411 HG Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer

KVK: 09-155767

info@rebogroep.nl

Openingstijden
Maandag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Dinsdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Woensdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
     

"REBO is een van de weinige onafhankelijke vastgoedmanagers van Nederland. Dat maakt ons een betrouwbare partner."

Diensten:

REBO Vastgoed Management BV
Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 612 752
KVK: 09-039351
vgmdeventer@rebogroep.nl

REBO Huurwoning

Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 612 752
KVK: 09-039351
huurwoning@rebogroep.nl

REBO ERA Makelaars
Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 534, 7400 AM Deventer
Telefoon: (0570) 62 62 68
KVK: 09-081744
makelaardijdeventer@rebogroep.nl

REBO Bedrijfsmakelaars
Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 534, 7400 AM Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

REBO Beleggingmakelaars
Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 534, 7400 AM Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

REBO Valuation & Research
Keizerstraat 10, 7411 HG Deventer
Postbus 534, 7400 AM Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

ons team Deventer

Diliana Sprenger de Rover

Medewerker KCC VGM

0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Diliana Sprenger de Rover

Hans Muil

Accountmanager

0570 - 61 27 52
h.muil@rebogroep.nl

Hans Muil

Ing. Guido Kok

Technisch Manager

0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Ing. Guido Kok

Jantien Vos - Schotpoort

Assistent Verhuurteam

0570 - 61 27 52
j.vos-schotpoort

Jantien Vos - Schotpoort

Kimberley Ligtenberg

Commercieel binnendienst

0570 - 61 27 52
k.ligtenberg@rebogroep.nl

Kimberley Ligtenberg

Linda Droppers

Medewerker KCC VGM

0570 - 61 27 52
l.droppers@rebogroep.nl

Linda Droppers

Marieke van Dijk - de Graaf

Assistent Accountmanager

0570 - 61 27 52
m.dijkdegraaf@rebogroep.nl

Marieke van Dijk - de Graaf

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen

0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Mechteld van den Berg

Menno Toonen

Technisch Manager

0570 - 61 27 52
m.toonen@rebogroep.nl

Menno Toonen

Michael Maatman (RT)

Makelaar

038 - 455 97 77
m.maatman@rebogroep.nl

Michael Maatman (RT)

Paul Heimgartner

Technisch Manager

0570 - 61 27 52
p.heimgartner@rebogroep.nl

Paul Heimgartner

Rexella Kaboel

Medewerker KCC VGM

0570 - 61 27 52
r.kaboel@rebogroep.nl

Rexella Kaboel

Roy Alofs (RT/RMT)

Managing Partner REBO Bedrijfsmakelaars | Makelaar

0570 - 60 89 00
r.alofs@rebogroep.nl

Roy Alofs (RT/RMT)

Sander Veldman

Manager VGM

0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Sander Veldman

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager

0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Sanne Kersten-Schuurman

Sjoerd Assink (RMT)

Makelaar

0313 - 42 73 21
s.assink@rebogroep.nl

Sjoerd Assink (RMT)

Trudie Fleere

Telefoniste

0570 - 61 27 52
t.fleere@rebogroep.nl

Trudie Fleere

Wendy van Meurs-van Wijngaarden

Accountmanager

0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Wendy van Meurs-van Wijngaarden
Terug naar boven

waar ligt dat ook alweer?

Terug naar boven

over Deventer

Deventer, met een inwoneraantal van ca 99.000,  is één van de oudste steden van Nederland. Rond het jaar 800 was er al sprake van een stedelijke nederzetting aan de rivier de IJssel. In de middeleeuwen groeide de nederzetting uit tot een volwaardige stad. De ligging aan de IJssel maakte het mede mogelijk dat de stad kon uitgroeien tot een belangrijk handelscentrum.

Als prominent lid van het middeleeuwse handelsverbond de Hanze beleefde de stad in de 14e en 15e eeuw haar ‘gouden jaren’. Jaarlijks kende de stad vele jaarmarkten, waarbij kooplieden uit heel Europa naar de IJsselstad kwamen. Het bijzondere van Deventer is dat van haar rijke historie veel bewaard is gebleven. Er zijn maar weinig steden in Nederland die zo veel monumenten kunnen tonen als Deventer. Bovendien zijn bijna alle monumenten in de stad de laatste dertig jaar gerestaureerd. Het monumentale Bergkwartier is hiervan een goed voorbeeld. 
Naast de grote historie is Deventer een stad met veel en moderne voorzieningen die het heden ten daagse leven aangenaam maken.

Deventer heeft een ruim cultureel aanbod, zoals een schouwburg, theater, een filmhuis, bioscoop, bibliotheek, wedstrijd schaatsbaan, zwembaden, subtropisch zwemparadijs, sportvelden, musea en veel zomerevenementen. Op de pleinen in de binnenstad, Grote Kerkhof, Nieuwe Markt en De Brink, is de horeca goed vertegenwoordigd. Door de ligging aan het water, rivier de Ijssel, is het zomers ook goed toeven in de nabijheid van het water en de horeca. Deventer heeft een bus- en treinstation, met rechtstreekse verbindingen naar alle grote steden door heel Nederland. Door de ligging direct aan de A1 maakt het dat ook met de auto de stad goed bereikbaar is. Deventer kent diverse moderne bedrijventerreinen en oudere bedrijven terreinen worden getransformeerd tot state of the art nieuwe verblijfsplekken voor recreëren, wonen en ondernemen.


De bijna 100.000 inwoners van de gemeente Deventer, zijn verspreid over de dorpen Colmschate, Schalkhaar, Bathmen, Okkenbroek, Diepenveen en Lettele. Deventer zelf kent een grote (VINEX) uitbreiding De Vijfhoek, waar een grote diversiteit in wonen is. De laatste bouw ontwikkelingen zijn daar thans gaande. Naast de gezellige en historische binnenstad, is Deventer opgedeeld in de wijken Voorstad, Zandweerd, Keizerslanden, Rivierenwijk en Bergweide, De Hoven, Borgele en Platvoet. Elke wijk met zijn eigen specifieke kenmerken en diversiteit in wonen.
REBO is sinds jaar en dag gevestigd in het centrum van  deze gezellige Hanzestad.

REBO Groep is aangesloten bij: