Kantoor Deventer

Contact
Kantoor Deventer
REBO Groep BV

Deventer

Zutphenseweg  29 C-3

Zutphenseweg 29 C-3
7418AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer

KVK: 09-155767

Openingstijden
Maandag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Dinsdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Woensdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
     

"REBO is een van de weinige onafhankelijke vastgoedmanagers van Nederland. Dat maakt ons een betrouwbare partner."

Diensten:

Per 25 november zijn wij verhuisd van Keizerstraat 10 naar:
Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Kantoor L'Arc en Ciel

REBO Vastgoed Management BV

Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 612 752
KVK: 09-039351
vgmdeventer@rebogroep.nl

REBO Huurwoning

Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 612 752
KVK: 09-039351
huurwoning@rebogroep.nl

REBO ERA Makelaars
Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 62 62 68
KVK: 09-081744
makelaardijdeventer@rebogroep.nl

REBO Bedrijfsmakelaars
Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 534, 7400 AM Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

REBO Beleggingmakelaars
Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

REBO Valuation & Research
Zutphenseweg 29 C-3, 7418 AH Deventer
Postbus 111, 7400 AC Deventer
Telefoon: (0570) 60 89 00
KVK: 08-098714
bedrijfsmakelaars@rebogroep.nl

ons team Deventer

Corinne Ruiter

Telefoniste, Receptioniste en Administratief Medewerkster.

0570 - 612752
c.ruiter@rebogroep.nl

Corinne Ruiter

Daniëlle Dasselaar

Stagiaire Bedrijfsmakelaardij

(0570) 60 89 00
d.dasselaar@rebogroep.nl

Daniëlle Dasselaar

Diliana Sprenger de Rover

Medewerker Technische Dienst VGM

0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Diliana Sprenger de Rover

Erwin Binnenpoorte (Ing. )

Technisch Manager

0570 - 612 752
e.binnenpoorte@rebogroep.nl

Erwin Binnenpoorte (Ing. )

Esmee Wolsink

Afstudeerstagiaire Zorgvastgoed


e.wolsink@rebogroep.nl

Esmee Wolsink

Evelien te Pas

Verhuurspecialist Wonen

0570 - 612 752
e.tepas@rebogroep.nl

Evelien te Pas

Guido Kok (Ing. )

Technisch Manager VGM

0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Guido Kok (Ing. )

Hans Muil

Accountmanager

0570 - 61 27 52
h.muil@rebogroep.nl

Hans Muil

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst medewerkster

038 - 455 97 77
i.mulder@rebogroep.nl

Ilse Mulder

Ivy van der Beek

Junior Accountmanager

0313 - 490 280
i.vanderbeek@rebogroep.nl

Ivy van der Beek

Jantien Vos - Schotpoort

Assistent Verhuurteam

0570 - 61 27 52
j.vos-schotpoort@rebogroep.nl

Jantien Vos - Schotpoort

Jeanette Meurs

Junior Accountmanager

0570 - 612 752
j.meurs@rebogroep.nl

Jeanette Meurs

Jeroen Blommers

Accountmanager Vastgoed

0570 - 612 752
j.blommers@rebogroep.nl

Jeroen Blommers

Marieke van Dijk - de Graaf

Junior Accountmanager

0570 - 61 27 52
m.vandijk@rebogroep.nl

Marieke van Dijk - de Graaf

Marloes Nunumete

Commercieel medewerker

0570 - 60 89 00
m.nunumete@rebogroep.nl

Marloes Nunumete

Mattijs Grondman

Beleggingsmakelaar

038 455 9777
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Mattijs Grondman

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen

0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Mechteld van den Berg

Menno Toonen

Technisch Manager VGM

0570 - 61 27 52
m.toonen@rebogroep.nl

Menno Toonen

Nick Hazelhorst

Telefonist

(0570) 612 752
n.hazelhorst@rebogroep.nl

Nick Hazelhorst

Roy Alofs (RM/RT)

Managing Partner | Makelaar

0570 - 60 89 00
r.alofs@rebogroep.nl

Roy Alofs (RM/RT)

Sander Veldman

Manager VGM

0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Sander Veldman

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager

0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Sanne Kersten-Schuurman

Sjoerd Assink (RM/RT)

Makelaar

0313 - 42 73 21
s.assink@rebogroep.nl

Sjoerd Assink (RM/RT)

Wendy van Meurs-van Wijngaarden

Accountmanager

0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Wendy van Meurs-van Wijngaarden
Terug naar boven

waar ligt dat ook alweer?

Terug naar boven

over Deventer

Deventer, met een inwoneraantal van ca 99.000,  is één van de oudste steden van Nederland. Rond het jaar 800 was er al sprake van een stedelijke nederzetting aan de rivier de IJssel. In de middeleeuwen groeide de nederzetting uit tot een volwaardige stad. De ligging aan de IJssel maakte het mede mogelijk dat de stad kon uitgroeien tot een belangrijk handelscentrum.

Als prominent lid van het middeleeuwse handelsverbond de Hanze beleefde de stad in de 14e en 15e eeuw haar ‘gouden jaren’. Jaarlijks kende de stad vele jaarmarkten, waarbij kooplieden uit heel Europa naar de IJsselstad kwamen. Het bijzondere van Deventer is dat van haar rijke historie veel bewaard is gebleven. Er zijn maar weinig steden in Nederland die zo veel monumenten kunnen tonen als Deventer. Bovendien zijn bijna alle monumenten in de stad de laatste dertig jaar gerestaureerd. Het monumentale Bergkwartier is hiervan een goed voorbeeld. 
Naast de grote historie is Deventer een stad met veel en moderne voorzieningen die het heden ten daagse leven aangenaam maken.

Deventer heeft een ruim cultureel aanbod, zoals een schouwburg, theater, een filmhuis, bioscoop, bibliotheek, wedstrijd schaatsbaan, zwembaden, subtropisch zwemparadijs, sportvelden, musea en veel zomerevenementen. Op de pleinen in de binnenstad, Grote Kerkhof, Nieuwe Markt en De Brink, is de horeca goed vertegenwoordigd. Door de ligging aan het water, rivier de Ijssel, is het zomers ook goed toeven in de nabijheid van het water en de horeca. Deventer heeft een bus- en treinstation, met rechtstreekse verbindingen naar alle grote steden door heel Nederland. Door de ligging direct aan de A1 maakt het dat ook met de auto de stad goed bereikbaar is. Deventer kent diverse moderne bedrijventerreinen en oudere bedrijven terreinen worden getransformeerd tot state of the art nieuwe verblijfsplekken voor recreëren, wonen en ondernemen.


De bijna 100.000 inwoners van de gemeente Deventer, zijn verspreid over de dorpen Colmschate, Schalkhaar, Bathmen, Okkenbroek, Diepenveen en Lettele. Deventer zelf kent een grote (VINEX) uitbreiding De Vijfhoek, waar een grote diversiteit in wonen is. De laatste bouw ontwikkelingen zijn daar thans gaande. Naast de gezellige en historische binnenstad, is Deventer opgedeeld in de wijken Voorstad, Zandweerd, Keizerslanden, Rivierenwijk en Bergweide, De Hoven, Borgele en Platvoet. Elke wijk met zijn eigen specifieke kenmerken en diversiteit in wonen.
REBO is sinds jaar en dag gevestigd in het centrum van  deze gezellige Hanzestad.

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona