Kantoor Amersfoort

Contact
Kantoor Amersfoort
REBO Groep BV

Amersfoort

Hanzeboulevard 18

Hanzeboulevard 18
3825 PH Amersfoort
KVK: 09-155767

Openingstijden
Maandag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Dinsdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Woensdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
     

"Wij zijn rechtdoorzee en gaan voor langetermijnrelaties. REBO heeft veel terugkerende klanten omdat zij ons eerlijke advies waarderen."

Diensten:

REBO Vastgoed Management BV
Hanzeboulevard 18, 3825 PH Amersfoort
Telefoon: (033) 450 26 70
KVK: 09-039351
vgmamersfoort@rebogroep.nl

REBO Huurwoning
Hanzeboulevard 18, 3825 PH Amersfoort
Telefoon: (033) 450 26 70
KVK: 09-039351
huurwoning@rebogroep.nl

REBO VVE Management BV
Hanzeboulevard 18, 3825 PH Amersfoort
Telefoon: (033) 450 26 60
KVK: 09-117624
vveamersfoort@rebogroep.nl

ons team Amersfoort

#Vacatures

Kom bij het REBO team!

0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

#Vacatures

Christian Hendertink

Technisch Manager VVE

033 - 45 02 660
c.hendertink@rebogroep.nl

Christian Hendertink

Daniëlle van Rooijen

Junior Accountmanager

030 - 450 26 70
d.vanrooijen@rebogroep.nl

Daniëlle van Rooijen

Eric van Wijngaarden

Junior Accountmanager

0314 - 36 92 90
e.vanwijngaarden@rebogroep.nl

Eric van Wijngaarden

Femke Koldenhof

HR medewerker

0313 - 74 50 72
f.koldenhof@rebogroep.nl

Femke Koldenhof

Gerard van de Ree (RM/RT)

Accountmanager

033 - 45 02 660
g.vanderee@rebogroep.nl

Gerard van de Ree (RM/RT)

Jan Pater

Accountmanager

033 - 45 02 660
j.pater@rebogroep.nl

Jan Pater

Johan Pinkse

Accountmanager

033 - 45 02 670
j.pinkse@rebogroep.nl

Johan Pinkse

Judith Sieraal

Verhuurspecialist Wonen

033 - 45 02 670
j.sieraal@rebogroep.nl

Judith Sieraal

Julie ten Brink (MSc)

Marketing & Communicatie medewerker

0313 - 74 50 72
j.tenbrink@rebogroep.nl

Julie ten Brink (MSc)

Koert van Brakel

Accountmanager VVE

0314 - 36 92 90
k.vanbrakel@rebogroep.nl

Koert van Brakel

Laurens Heikamp

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen

033 - 45 02 670
l.heikamp@rebogroep.nl

Laurens Heikamp

Lisa-Lotte Benthem (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen

033 - 45 02 670
l.benthem@rebogroep.nl

Lisa-Lotte Benthem (ARMT)

Lisanne Willems

HR Manager

0313 - 74 50 72
l.willems@rebogroep.nl

Lisanne Willems

Lotte Wullems

Junior Accountmanager

033 - 45 02 670
l.wullems@rebogroep.nl

Lotte Wullems

Mariska Bakker

Accountmanager

033 - 45 02 670
m.bakker@rebogroep.nl

Mariska Bakker

Marleen Kranenburg (MSc REM)

Algemeen directeur

0313 - 74 50 72
m.kranenburg@rebogroep.nl

Marleen Kranenburg (MSc REM)

Max Lieferink

Junior Technisch Manager VVE

0314 - 36 92 90
m.lieferink@rebogroep.nl

Max Lieferink

Meo Gravesteijn

Accountmanager VVE

033 - 45 02 660
m.gravesteijn@rebogroep.nl

Meo Gravesteijn

Nadien Huirne

Junior Verhuurspecialist

033 - 45 02 670
n.huirne@rebogroep.nl

Nadien Huirne

Nicole Floor

Junior Accountmanager

033 - 45 02 670
n.floor@rebogroep.nl

Nicole Floor

Niels Rensink (Ing. )

Technisch Manager VGM

020 - 30 38 770
n.rensink@rebogroep.nl

Niels Rensink (Ing. )

Peter de Rooij (Ing. )

Technisch Manager VVE

033 - 45 02 660
p.derooij@rebogroep.nl

Peter de Rooij (Ing. )

Peter de Waal

Vestigingsmanager | Commercieel Technisch Inspecteur Wonen

033 - 45 02 670
p.dewaal@rebogroep.nl

Peter de Waal

Renée Luijer

Junior Accountmanager

033 - 45 02 670
R.Luijer@rebogroep.nl

Renée Luijer

Ries Doornebal (KRMT)

Accountmanager

033 - 45 02 670
r.doornebal@rebogroep.nl

Ries Doornebal (KRMT)

Rosalinde Floor

Verhuurspecialist

033 - 45 02 670
r.floor@rebogroep.nl

Rosalinde Floor

Sabriye Koot

Verhuurspecialist Wonen

033 - 45 02 670
s.koot@rebogroep.nl

Sabriye Koot

Sander Veldman

Manager VGM

0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Sander Veldman
Terug naar boven

waar ligt dat ook alweer?

Terug naar boven

over Amersfoort

Amersfoort met een inwoneraantal van ca 154.000, ligt op een vlakke plaats in de vallei van de Eem aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug. De stad heeft een middeleeuwse kern met grachten en wallen. De grachten werden behouden, maar de wallen werd voor een deel in de 19e eeuw afgebroken en vervangen door een park, singels en rondwegen. Veel historie is opvallend goed bewaard gebleven,  Amersfoort kent ruim 400 rijksmonumenten, een aantal stadspoorten en de stadsmuren van rond 1300 waar later in de 19e eeuw huizen tegenaan zijn gezet, de zogenaamde muurhuizen.

De Amersfoortse Kei, een sage dat teruggaat naar 1600, heeft de stad de naam Keistad gegeven. De kei staat sinds 1953 aan de stadsring bij de Arnhemsestraat.
Amersfoort ligt precies in het midden van het land. In de 98 meter hoge Onze Lieve Vrouwetoren ligt het kadastrale middelpunt. Amersfoort is enige jaren geleden tot Groenste stad van Europa uitgeroepen. Het is een veelzijdige stad met historische binnenstad met grachten, volop horeca rondom de pleinen/markten, gezellige evenementen, een gevarieerd winkelaanbod, bijzondere architectuur, musea en een prachtige natuurlijke omgeving. 
Amersfoort is een groeistad en vervult economisch gezien een regiofunctie.

Qua aantal bewoners is het de 2e stad van de provincie Utrecht. Gemeente Amersfoort bestaat uit de plaatsen, Hoogland, Leusden, Nijkerk, Hoevelaken en Bunschoten. Amersfoort kent enkele grotere nieuwe woonwijken zoals de jongste grote woonwijk Vathorst waar nog volop gebouwd wordt, Schothorst Noord, Zielhorst, Kattenbroek en Nieuwland.
Amersfoort heeft een goede bereikbaarheid per auto, het ligt op het snijpunt van A1 (Enschede – Amsterdam) en A28 (Utrecht – Zwolle). Amersfoort is een belangrijk spoorwegknooppunt, naast het centraal station zijn er nog drie stations, in Vathorst, Schothorst en Hoevelaken.
REBO is sinds 10 jaar gevestigd in Amersfoort Noord, direct aan de A1 en in de directe nabijheid van de A28. Op het bedrijventerrein Calveen.

REBO Groep is aangesloten bij: