Kantoor Doetinchem

Contact
Kantoor Doetinchem
REBO Groep BV

Doetinchem

Plantsoenstraat 77

Plantsoenstraat 77
7001 AB Doetinchem
Postbus 356, 7000 AJ Doetinchem

KVK: 09-155767

Openingstijden
Maandag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Dinsdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Woensdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
Vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
     

"REBO Makelaardij is meer dan alleen een makelaarskantoor. De REBO Groep bedient de vastgoedmarkt ook met management, onderhoud en service."

Diensten:

REBO ERA Makelaars
Plantsoenstraat 77, 7001 AB Doetinchem
Postbus 356, 7000 AJ Doetinchem
Telefoon: (0314) 36 92 92
KVK: 09-081744
makelaardijdoetinchem@rebogroep.nl

REBO VVE Management BV
Plantsoenstraat 77, 7001 AB Doetinchem
Postbus 356, 7000 AJ Doetinchem
Telefoon: (0314) 36 92 90
KVK: 09-117624
vvedoetinchem@rebogroep.nl

ons team Doetinchem

Anique Lensing

Accountmanager

0314 - 36 92 90
a.lensing@rebogroep.nl

Anique Lensing

Bas Janssen

Accountmanager VVE

0314 - 36 92 90
b.janssen@rebogroep.nl

Bas Janssen

Bob Winterink

Accountmanager

0314 - 369290
b.winterink@rebogroep.nl

Bob Winterink

Bregje Sloot

Managing Partner | HR

0314 - 36 92 90
b.sloot@rebogroep.nl

Bregje Sloot

Carin Nomen

Hoofd VVE Administratie

0314 - 36 92 90
c.nomen@rebogroep.nl

Carin Nomen

Chris Zillevolde (Ing. )

Technisch Manager VVE

0314 - 36 92 90
c.zillevolde@rebogroep.nl

Chris Zillevolde (Ing. )

Clemens Nijhuis

Administrateur

0314 - 36 92 90
c.nijhuis@rebogroep.nl

Clemens Nijhuis

Edwin Roelofs

Stagiair

0314-369290
e.roelofs@rebogroep.nl

Edwin Roelofs

Esther Burgers

Manager VVE

0314 - 36 92 90
e.burgers@rebogroep.nl

Esther Burgers

Giorgina van Zaalen

Junior Accountmanager

0314 - 36 92 90
g.vanzaalen@rebogroep.nl

Giorgina van Zaalen

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager VVE

0314 - 36 92 90
h.sellink@rebogroep.nl

Hendrik-Jan Sellink

Inge Meijer - Pelkman

Medewerker KCC VVE

0314 -369290
i.meijer@rebogroep.nl

Inge Meijer - Pelkman

Mariska Grondman

Medewerkster KCC

(0314) 369290
m.grondman@rebogroep.nl

Mariska Grondman

Martijn te Velthuis (RM/RT)

Makelaar

0313 - 42 73 21
m.tevelthuis@rebogroep.nl

Martijn te Velthuis (RM/RT)

Mr. Anouk Evers

Accountmanager

0314 - 36 92 90
a.evers@rebogroep.nl

Mr. Anouk Evers

Natasja Talmon

Accountmanager

0314 - 369290
n.talmon@rebogroep.nl

Natasja Talmon

Reinier de Man (Ing. )

Technisch Manager VVE

0314 - 36 92 90
r.deman@rebogroep.nl

Reinier de Man (Ing. )

Rene Blecking

Medewerker KCC VVE

0314 - 36 92 90
r.blecking@rebogroep.nl

Rene Blecking

Rianne Veenink

Medewerker KCC VVE

0314 - 36 92 90
r.veenink@rebogroep.nl

Rianne Veenink

Robert Turk (MSc MM)

Accountmanager

0314 - 36 92 90
r.turk@rebogroep.nl

Robert Turk (MSc MM)

Sander Knaven

Technisch Manager

0314 - 369290
s.knaven@rebogroep.nl

Sander Knaven

Yolanda Willems-van der Spreng

Commercieel Binnendienst Medewerker

0313 - 42 73 21
y.willems@rebogroep.nl

Yolanda Willems-van der Spreng
Terug naar boven

waar ligt dat ook alweer?

Terug naar boven

over Doetinchem

De gemeente Doetinchem, met een inwoneraantal van ca 56.900, bestaat sinds 1 januari 2005 uit de stad Doetinchem, de dorpen Gaanderen en Wehl en een aantal buurtschappen. Elke plek heeft zijn eigen historie. Waar de naam Doetinchem vandaan komt, is niet zeker. In een historisch document uit 838 wordt voor het eerst gesproken over ‘villa Duetinghem’, een nederzetting met een kerk.

Doetinchem kreeg rond het jaar 1100 het recht om een stadsmuur met poorten te bouwen.
De eerste informatie over Gaanderen dateert uit omstreeks 1150. Dit komt door het klooster Bethlehem dat in die jaren is gesticht. Het buurtschap Gernere bestond toen voor een groot deel uit moerassen, heuvels omringd door een rivier en beekjes en uit her en der verspreide nederzettingen.
In Wehl was er ruim tienduizend jaar geleden al sprake van menselijke activiteiten. Jagers en verzamelaars bezochten aan het eind van de Oude Steentijd het gebied. In de Romeinse tijd zijn er zeker vijf nederzettingen geweest. Onder andere op het Hessenveld en in het centrum.

Rond 1200 komt voor het eerst de naam Wehl (Weel) voor in akten. Binnen de gemeente liggen verschillende natuurgebieden en parken, het natuurschoon is daarom altijd maar op een steenworp afstand.
Doetinchem ligt aan de A18 en aan de oude Ijssel gelegen in de Achterhoek in Gelderland. Naast de vele monumenten in de stad, de molens en het Slingelandziekenhuis, kent Doetinchem diverse culturele voorzieningen zoals een kunstuitleen, musea, bibliotheek, schouwburg Amphion, kunst- en cultuurcentrum, muziekschool en volksuniversiteit. Op dinsdagmorgen en de hele zaterdag is er een grote warenmarkt in Doetinchem. Doetinchem is verdeeld in een aantal wijken, zoals Overstegen, Oosseld, De Huet, Dichteren, Lookwartier, De Ijsseltuinen en stadscentrum. Wonen in Doetinchem betekent wonen in een groene omgeving, centraal gelegen met betaalbare en kwalitatief goede woningen.
Het kantoor van REBO bevindt zich in de gezellige binnenstad van Doetinchem. Waar zich een groot aanbod van winkels en gezellige horecagelegenheden bevind.

 

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona