Inhoud
268 m³
7327 LC Apeldoorn
268 m³
77 m²
264 m²
3
1
1984
Unieke kans !
Heerlijk wonen in deze semi-bungalow met alle voorzieningen op de begane grond met tevens een fijne tuin en de mogelijkheid om de auto te parkeren op eigen terrein. De woning heeft op de eerste verdieping nog twee slaapkamers. De ligging is perfect, op een paar minuten afstand van winkelcentrum 'De Eglantier' met een keur aan winkels, het Matenpark, tevens zijn de de uitvalswegen naar de A1 en de A50 op slechts enkele autominuten. De totale perceeloppervlakte bedraagt maar liefst 264 m².
Indeling begane grond:
Entree, hal met meterkast en een toilet. Lichte woonkamer en een slaapkamer van 12 m² met toegang naar badkamer. De badkamer uit 2000 is voorzien van een douche, wastafel en aansluiting wasmachine. De dichte keuken uit eveneens 2000 is geplaatst in een basisopstelling. Vanuit de keuken heb je toegang tot de achtertuin. De woning beschikt over een royale voortuin en tuin langszij en aan de voorzijde hebben we een stenen berging.
Indeling 1e verdieping:
Overloop met CV opstelling (2014), twee slaapkamers van respectievelijk 8 m² en 10 m².
Algemene informatie:
- Woonoppervlakte: ca. 77 m²;
- Inhoud woning: ca. 268 m³;
- Projectnotaris Blankhart en Bronkhorst Netwerk Notarissen te Beekbergen;
- In de koopovereenkomst worden de volgende artikelen opgenomen, de mogelijke aanwezigheid van asbest -, de niet
bewoners - en de ouderdomsclausule.
Wil jij deze woning graag een keer bekijken? Neem dan contact op met ons kantoor voor een kijkafspraak! Onze makelaars laten jou graag deze leuke woning zien.
Deze aanbieding is geheel vrijblijvend, aan de aanbieding evenals de inhoud ervan kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen voorbehouden
7327 LC Apeldoorn